ARTS PDF Aerialist Professional

Logo ARTS PDF Aerialist Professional
Producent: ARTS PDF
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Wtyczka Aerialist, ułatwia precyzyjną kontrolę nad przygotowywaniem dokumentów w programie Adobe Acrobat 5, 6 i 7, zarówno w środowisku Windows, jak i Mac OS. Wersja dla profesjonalistów wyposażona została między innymi w zaawansowane narzędzia tworzenia i edycji warstw oraz własny silnik przetwarzania danych. Wtyczka ułatwia tworzenie skomplikowanych spisów treści (pobierając dane na przykład z nagłówków, informacji o dokumencie czy zakładek). Potrafi również przekształcać indeksy, nagłówki, stopki itp. w aktywne odnośniki.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.