ATLAS.ti Multi-User License 5 Users

Logo ATLAS.ti Multi-User License 5 Users
Producent: ATLAS.ti
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Program do rozbudowanej analizy treści szczegółnie przydatny w przypadku bardzo dużych zbiorów.
Pełne natywne wsparcie PDF
ATLAS.ti jest pełne natywne wsparcie PDF pozwala pracować z plikami PDF w ich ojczystym layout. Z ATLAS.ti 6 jesteś w stanie zachować oryginalne pliki PDF nietknięty-layout, grafiki, tabele i wszystko, dzięki czemu dane pierwotne zawsze pozostają nieuszkodzone i kompletne.Program umożliwia swobodne poruszanie za pomocą dokumentów i kodu dowolnej sekcji, jak tylko chcesz, bez względu czy jest to tekst czy grafika. a także płynne przewijanie, powiększanie, wyszukiwanie i automatyczne kodowanie.

Program oferuje ogromne możliwości pracy nad stronami sieci Web zapisanymi w formacie PDF, bezpiecznie zachowując ich oryginalny układ, grafikę i co najważniejsze ich całkowitą rzeczywistą zawartość w czasie wizyty. Umożliwia bezpośredni dostęp do publicznych zasobów, takich jak prace badawcze, raporty biznesowe, konferencje, komunikaty prasowe bez konieczności konwersji.

ATLAS.ti Object Explorer jest narzędziem, które można kliknąć listę wszystkich prac i połączenia między dokumentami i notowań. To pokazuje połączenia każdego kodu z innym kodem i oferuje zaawansowane widoki system kodowania (w tym wszystkie połączenia). Umożliwia hierarchiczny widok system kodowania.

Grupowanie
ATLAS.ti pozwala na grupowanie kodów bez zmiany systemu kodowania za pośrednictwem prostej w obsłudze rodziny kodów (skróty do kodów).

Elastyczne Wyszukiwanie / Pobieranie / Filtrowanie ATLASti umożliwia szybkie i łatwe do skupienia uwagi na części zbioru danych bez konieczności otwierania jego wyspecjalizowanych narzędzi wyszukiwania. Kody można sortować na wiele sposobów, w ATLAS.ti.

Kompleksowe Adnotacje
ATLAS.ti daje wiele różnych sposobów na opisywanie materiału. Umożliwia dołączanie obszernych komentarzy (które mogą zawierać nawet multimedialne obiekty) do dowolnego obiektu programu, tj. cytatów, dokumentów, kodów lub sieci lub tworzyć samodzielne notatki, które stają się automatycznie obiektem centralnym na liście.

Potężny zestaw odnośników
Odnośniki pozwalają na precyzyjne wypunktowanie zestawu danych na poziomie tekstu. ATLAS.ti umożliwia to bardzo skutecznie zarówno w danych tekstowych i multimedialnych, np. audiowizualnych danych.

Inne produkty od ATLAS.ti

Obrazek produktu ATLAS.ti Single User License - Analiza jakościowa danych

ATLAS.ti Single User License - Analiza jakościowa danych

SKU/Part number:

Narzędzie do rozbudowanej jakościowej analizy danych tekstowych, graficznych, audio (WAV, MP3, WMA, itp.) i wideo...

Cena
ATLAS.ti
Obrazek produktu ATLAS.ti Educational Single User License

ATLAS.ti Educational Single User License

SKU/Part number:

Narzędzie do rozbudowanej jakościowej analizy danych tekstowych, graficznych, audio (WAV, MP3, WMA, itp.) i wideo...

Cena
ATLAS.ti

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.