Adobe Captivate 10 Win ENG - licencja elektroniczna

Logo Adobe Captivate 10 Win ENG - licencja elektroniczna
Producent: Adobe
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Cena netto:
4 332,40 zł
Cena brutto:
5 328,85 zł

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Adobe Captivate 8 umożliwia błyskawiczne tworzenie szerokiej gamy interaktywnych materiałów szkoleniowych oraz zawartości HTML5 do nauczania zdalnego. Z jego pomocą można z łatwością tworzyć filmy demonstracyjne w rozdzielczości HD, moduły „przeciągnij i upuść”, symulacje aplikacji oraz materiały do przeprowadzania szkoleń z zakresu predyspozycji osobowościowych.
Program ten umożliwia też importowanie slajdów z programu Microsoft PowerPoint w celu wzbogacenia ich o materiały multimedialne, opcje interakcji i quizy. Dzięki Adobe Captivate można wirtualnie dostarczyć zawartość do każdego urządzenia, w tym również tabletów iPad.

Inne produkty od Adobe

Obrazek produktu Adobe FreeHand 11 Commercial Win - licencja elektroniczna

Adobe FreeHand 11 Commercial Win - licencja elektroniczna

SKU/Part number:

FreeHand MX jest programem skupiającym w sobie bogate możliwości produkcyjno - projektowe dla tradycyjnych zastosowań...

1 780,14 zł
Adobe
Obrazek produktu Adobe Photoshop Elements 15 PL WIN - licencja elektroniczna

Adobe Photoshop Elements 15 PL WIN - licencja elektroniczna

SKU/Part number:

Poprawianie typowych niedoskonałości fotografii za pomocą jednego kliknięcia. Elastyczne opcje układu umożliwiające...

343,16 zł
Adobe

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.