Allinea OPT

Logo Allinea OPT
Producent: Allinea
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Narzędzie do analizy wydajności programów. Pozwala na znalezienie wąskich gardeł w efektywności aplikacji opartych na MPI. OPT oferuje tradycyjne narzędzia takie jak wizualizacja osi czasu (time-line views) oraz narzędzia do bardziej szczegółowego i globalnego badania problemów związanych z rozdzielaniem obciążenia pomiędzy poszczególne procesy (load balancing) poprzez grafy wywołań, analizy statystyczne metryk. Względna sprawność różnych programów i/lub różnych wersji aplikacji może również być badana przez OPT. Struktura OPT jest nowatorska również z powodu użycia technologii baz danych do szybkiego udostępniania danych statystycznych dotyczących wykonania programu. Dane te są udostępniane w architekturze klient-serwer z dostępem przez WWW, co pozwala na bezpośrednie zastosowanie OPT w rozwiązaniach gridowych.

Inne produkty od Allinea

Obrazek produktu Allinea DDTLite

Allinea DDTLite

SKU/Part number:

Program do równoległego usuwania usterek dla Microsoft Visual Studio.

Cena
Allinea
Obrazek produktu Allinea DDT

Allinea DDT

SKU/Part number:

Narzędzie jest wyczerpującym graficznym debuggerem z nowatorskim interfejsem użytkownika (GUI), który upraszcza...

Cena
Allinea

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.