BCGControlBar Library Professional Edition MFC

Logo BCGControlBar Library Professional Edition MFC
Producent: BCGSoft
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
BCGControlBar ("Business Components Gallery ControlBar") jest rozwiniętą biblioteką MFC pozwalającą na tworzenie aplikacji o wyglądzie przypominającym Microsoft Office 2000/XP/2003/2007/2010 i Microsoft Visual Studio. Wszystkie elementy interfejsu (np. menu, paski narzędzi) oraz profesjonalne narzędzia GUI (np. kalendarz) można łatwo edytować.

BCGControlBar library zawiera ponad 200 dokładnie sprawdzonych i opisanych klas MFC. Te elementy mogą być łatwo dołączone do aplikacji i oszczędzić dziesiątek godzin spędzonych nad debugowaniem.

Cała struktura biblioteki oparta jest na własnej (dokonanej przez BCGSoft), kompatybilnej z MFC implementacji pasków narzędzi.

Inne produkty od BCGSoft

Obrazek produktu BCGControlBar Library for .NET

BCGControlBar Library for .NET

SKU/Part number:

BCGControlBar Library for .NET to pakiet narzędziowy napisany w C++/CLI i skierowany do środowiska Microsoft .NET...

Cena
BCGSoft

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.