BCGControlBar Library for .NET

Logo BCGControlBar Library for .NET
Producent: BCGSoft
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
BCGControlBar Library for .NET to pakiet narzędziowy napisany w C++/CLI i skierowany do środowiska Microsoft .NET Framework (wersji 2.0 bądź wyższej). Elementy biblioteki można łatwo przystosować bądź zmienić ich wygląd, co pozwala stworzyć nawet najbardziej wyszukany interfejs. Biblioteka zawiera całkowicie edytowalne paski narzędzi i menu w stylu Office 2000/XP/2003/2007, a także inne elementy programów Microsoft Visual Studio 2005/2008.

BCGControlBar to zaawansowane narzędzie, które w łatwy i szybki sposób pozwala edytować interfejsy programów tak, by przypominały czołowe aplikacje biurowe firmy Microsoft.

Inne produkty od BCGSoft

Obrazek produktu BCGControlBar Library Professional Edition MFC

BCGControlBar Library Professional Edition MFC

SKU/Part number:

BCGControlBar ("Business Components Gallery ControlBar") jest rozwiniętą biblioteką MFC pozwalającą na tworzenie...

Cena
BCGSoft

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.