Blade File Transfer System

Logo Blade File Transfer System
Producent: Blade Ltd
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
System do bezpiecznego przesyłania plików baz danych, dużych multimedialnych akt, wirtualnych obrazów przez internet przez połączenia satelitarne i inne niesolidne sieci lub w ramach lokalnej sieci przy wykorzystaniu standardów HTTP albo HTTPS.
System do bezpiecznego przesyłania plików baz danych, dużych multimedialnych akt, wirtualnych obrazów przez internet przez połączenia satelitarne i inne niesolidne sieci lub w ramach lokalnej sieci przy wykorzystaniu standardów HTTP albo HTTPS

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.