CAD Decor

Logo CAD Decor
Producent: Cad Projekt K&A
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Konrad Wawer
Opis
Program do projektowania wnętrz z uwzględnieniem układania płytek i paneli podłogowych wraz z ich kompleksową wyceną.W CAD Decorze możemy wykonać całość prac projektowych i kosztorysowych związanych z zaprojektowaniem, aranżacją i wizualizacją wnętrza. Najmocniejszą stroną programu jest możliwość projektowania dowolnych łazienek a w szczególności uzyskanie całościowego projektu opłytkowania (ułożenie, kolorystyka, ilość płytek użytych, optymalizacja ułożenia). System umożliwia również wstawianie i wycenę mebli, wyposażenia, armatury i dekoracyjnych elementów uzupełniających. Do zalet programu należy zaliczyć interakcyjność procesu projektowania (całość procesów projektowych , aranżacyjnych i wizualizacyjnych przebiega jednocześnie, np.po wstawieniu układu pasa kafli mamy natychmiast jego fotorealistyczny obraz, wycenę i unikalną optymalizację wykorzystania płytek już ułożonych w projekcie). Również bogactwo narzędzi projektowych i edycyjnych (możliwość zaprojektowania dowolnego układu kafli na ścianach i podłodze, jego edycji, zmian kolorów i faktur, cofnięcia się do początku projektowania układu w dowolnym momencie procesu tworzenia) w sposób znaczący ułatwia i przyspiesza tworzenie projektu.

Inne produkty od Cad Projekt K&A

Obrazek produktu CAD Wnętrza LT

CAD Wnętrza LT

SKU/Part number:

Program do projektowania, aranżacji, wyceny i wizualizacji pomieszczeń biurowych, gabinetów, pokojów dziennych...

Cena
Cad Projekt K&A

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.