Resin Server

Logo Resin Server
Producent: Caucho Technology
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Serwer aplikacji zawierający serwer WWW z obsługą protokołu HTTP 1.1; może też współpracować jako moduł z większością serwerów WWW. Oferuje obsługę serwerów w wersji 2.3 i JSP 1.2. Dzięki obsłudze XSL (język stylów dokumentów XML) możliwe jest oddzielenie treści od formatowania, a także definiowanie filtrów parsujących pliki. Niezawodność i dostępność serwera można zwiększyć za pomocą obsługiwanego przez Resin load-balancingu, a obsługa sesji pozwala na wykorzystywanie Resina w aplikacjach e-commerce.
Dodatki:
Resin-CMP - własny sposób dostępu do bazy, umożliwiający zapisywanie danych do pamięci podręcznej, zastępujący dostęp przez JDBC.
Serif (XTP) - pozwala na kompilację dokumentów XML do JSP,
Resin-XML - umożliwia parsowanie dokumentów XML i HTML, oferuje wsparcie dla SAX 2.0, DOM 2.0, JAXP 1.0 oraz wyrażeń regularnych języka Perl,
Resin-XSL - zawiera wsparcie dla XSLT 1.0 i XPath 1.0,
Resin-JavaScript - pozwala na tworzenie skryptów Javy 1.3 po stronie serwera Resin, dostępny dla systemów Windows i Unix. Można go bez problemu ściągnąć ze stron producenta, ale wykorzystanie komercyjne wymaga wniesienia stosownej opłaty.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.