Citrix XenApp

Logo Citrix XenApp
Producent: Citrix Systems
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
Citrix XenApp to system dostarczania aplikacji Windows, który wirtualizuje aplikacje, zarządza nimi w centrum danych oraz dostarcza je użytkownikom jako usługę na żądanie.
Citrix XenApp (b. MetaFrame \ Presentation Server) to dopracowane rozwiązanie dla zarządzania rozbudowanymi systemami komputerowymi, ponieważ system ten pozwala działowi IT scentralizować zarządzanie różnorodnymi aplikacjami i wprowadzić dostęp do nich z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili, przy użyciu dowolnego sprzętu poprzez dowolny rodzaj połączenia. Pozwala to na budowę skalowalnych, elastycznych, bezpiecznych, a jednocześnie łatwych do zarządzania sieci i prowadzi do redukcji kosztów.

Strategia Citrix (Application Delivery Infrastructure) dedykowana jest dla organizacji o rozproszonej strukturze i złożonym środowisku informatycznym. Infrastruktura dostępowa Citrix umożliwia realizowanie bezpiecznego, prostego oraz nieprzerwanego dostępu do aplikacji biznesowych oraz informacji, z dowolnego urządzenia, poprzez dowolne łącze.

CPS, oparty na technologii Server Base Computing, stanowi rozwinięcie technologii terminalowej Windows Server (usługi terminalowe). Historycznie linia produktów zmieniała swoje nazewnictwo, poczynając od: WinFrame, Metaframe 1.8/XP, Presentation Server 3.0, 4.0, 4.5, a obecnie dostępna jest już Citrix XenApp w wersji 5.

Inne produkty od Citrix Systems

Obrazek produktu Citrix XenServer

Citrix XenServer

SKU/Part number:

Citrix® XenServer™ to otwarta, korporacyjna platforma wirtualizacji sprawdzona w zastosowaniach cloud computing...

Cena
Citrix Systems
Obrazek produktu Citrix XenDesktop

Citrix XenDesktop

SKU/Part number:

XenDesktop z pakietem technologii FlexCast zwiększa skalowalność różnych modeli wirtualizacji desktopów dla...

Cena
Citrix Systems

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.