Citrix XenServer

Logo Citrix XenServer
Producent: Citrix Systems
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
Citrix XenServer jest darmową, ale zaawansowaną technologią do wirtualizacji serwerów. Natomiast Citrix XenServer w wersji Advanced/Enteprise i Platinum jest komercyjnym rozszerzeniem funkcjonalnym.
Citrix® XenServer™ to otwarta, korporacyjna platforma wirtualizacji sprawdzona w zastosowaniach cloud computing, która oferuje zaawansowane funkcje automatyzacji i zarządzania wirtualizacją, przekształcając centra danych w dynamiczne centra dostarczania.
Komercyjne licencje są dostępne w dwóch modelach licencjonowania: licencje wieczyste (Perpetual) oraz roczne (Annual).

Inne produkty od Citrix Systems

Obrazek produktu Citrix XenApp

Citrix XenApp

SKU/Part number:

Citrix XenApp (b. MetaFrame \ Presentation Server) to dopracowane rozwiązanie dla zarządzania rozbudowanymi systemami...

Cena
Citrix Systems
Obrazek produktu Citrix XenDesktop

Citrix XenDesktop

SKU/Part number:

XenDesktop z pakietem technologii FlexCast zwiększa skalowalność różnych modeli wirtualizacji desktopów dla...

Cena
Citrix Systems

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.