BeamYourScreen

Logo BeamYourScreen
Producent: Clix Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Konrad Wawer
Opis
BeamYourScreen umożliwia prowadzenie wirtualnych spotkań, prezentacji, szkoleń, zdalnej pomocy technicznej oraz współpracę nad dokumentami online przez Internet. Jest bardzo intuicyjny w obsłudze i nie wymaga instalacji ani rejestracji po stronie uczestników, a spotkanie online można zorganizować w ciągu 1 minuty. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej architektury komunikacji i najlepszego dostępnego szyfrowania (256-Bit AES), BeamYourScreen jest w 100% bezpieczny i nie wymaga konfiguracji portów firewall ani zmian opcji bezpieczeństwa sieci. Z rozwiązania BeamYourScreen korzysta już ponad 1 400 firm na całym świecie, są wśród nich dostawcy rozwiązań IT, firmy ubezpieczeniowe, banki i firmy z wielu innych branż.

Inne produkty od Clix Software

Obrazek produktu OKAY CRM 1.3

OKAY CRM 1.3

SKU/Part number:

Zarządzanie wiedzą o Kontrahentach OKAY CRM umożliwia gromadzenie informacji zarówno na temat klientów, dostawców...

Cena
Clix Software

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.