DownloadStudio PL

Logo DownloadStudio PL
Producent: Conceiva
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Konrad Wawer
Opis
DownloadStudio autorstwa Conceiva Ltd. to nagrodzany program do zarządzania pobieraniem plików z sieci Internet, który pozwala na szybkie i wygodne ściąganie programów, gier, animacji flash, muzyki, filmów zdjęć, strumieniowego audio i wideo, dokumentów, kanałów RSS, blogów, podcast-ów, kompletnych stron WWW, serwisów FTP i innych.
DownloadStudio autorstwa Conceiva Ltd.to nagrodzany program do zarządzania pobieraniem plików z sieci Internet, który pozwala na szybkie i wygodne ściąganie programów, gier, animacji flash, muzyki, filmów zdjęć, strumieniowego audio i wideo, dokumentów, kanałów RSS, blogów, podcast-ów, kompletnych stron WWW, serwisów FTP i innych.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.