Deepnet Unified Authentication

Logo Deepnet Unified Authentication
Producent: Deepnet Security
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
Deepnet DualShield jest wszechstronnym dwustopniowym systemem autentykacji, który zapewnia szeroką gamę metod uwierzytelniania.
Deepnet DualShield jest wszechstronnym dwustopniowym systemem autentykacji, który zapewnia szeroką gamę metod uwierzytelniania, integruje się z wszystkimi powszechnie używanymi aplikacjami biznesowymi w jedną ujednoliconą platformę. Dwustopniowy system autentykacji klasy korporacyjnej z mocnym zabezpieczeniem, potężnymi funkcjami, dużą elastycznością, wysoką dostępnością i skalowalnością.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.