LIMDEP

Logo LIMDEP
Producent: Econometric Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Program do ekonometrycznej analizy danych. Sterowanie programem może być ze 'script' albo w sesji instrukcji i manipulacji bez dokładnego planu. Program jest tak zaprojektowany aby umożliwić specyfikację innych form modelów, eksperymentowanie z innymi specyfikacjami.
Program do ekonometrycznej analizy danych.Sterowanie programem może być ze 'script' albo w sesji instrukcji i manipulacji bez dokładnego planu. Program jest tak zaprojektowany aby umożliwić specyfikację innych form modelów, eksperymentowanie z innymi specyfikacjami.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.