Express Meter v.7.0 (EM)

Logo Express Meter v.7.0 (EM)
Producent: Express Metrix
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Produkt firmy Express Metrix z rodziny tzw. Software Management, czyli aplikacje wspomagające zarządzanie oprogramowaniem w sieciach LAN i WAN. Produkt umożliwia automatyczne zliczenie w sieci LAN/WAN ilości używanych (uruchomionych) w danym momencie dowolnych aplikacji Windows 3.x/9x/NT/2000 (np. ile w danej chwili w naszej sieci jest używanych aplikacji MS Word, MS Excel, czy WRQ Reflection ?). Idealne narzędzie do szybkiej weryfikacji legalności oprogramowania oraz dokonywania graficznych i matematycznych analiz kosztów dodatkowych zakupów software'u.

Inne produkty od Express Metrix

Obrazek produktu Express Inventory v.7.0 (EI)

Express Inventory v.7.0 (EI)

SKU/Part number:

Cena
Express Metrix

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.