InstallShield AdminStudio

Logo InstallShield AdminStudio
Producent: Flexera / InstallShield
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
Kompleksowe rozwiązanie dla administratorów systemów. Produkt ten daje możliwość szybkiego przejścia od dotychczas stosowanych rozwiązań do instalatorów w technologii Windows Installer'a. Dzięki nowemu rozwiązaniu możemy zmniejszyć koszty przypadające na każdy komputer w firmie. AdminStudio w znacznym stopniu redukuje awaryjność aplikacji i czas przestoju komputerów.
Produkt ten pozwala na wprowadzenie standardów podczas zarządzania oprogramowaniem korporacyjnym. Ustanawia i narzuca reguły związane z używaniem poszczególnych rozwiązań informatycznych.

Poniżej 5 głównych obszarów, w których AdminStudio radykalnie skraca czas tworzenia instalatorów:
Software Packaging - Konwertowanie dowolnych instalatorów do technologii "czystych" paczek Windows Installer'a. Customization - Dostosowywanie rozwiązań tak by idealnie pasowały do każdej grupy w przedsiębiorstwie. Conflict Resolution - Wykrywanie i eliminowanie konfliktów związanych z łączeniem rozwiązań jeszcze przed ich instalacją i produkcja łatek. Testing - Testowanie tworzonych rozwiązań w celu sprawdzenie ich poprawności z obowiązującymi w firmie zasadami. Distribution - Automatyczne generowanie paczek do dystrybucji z możliwością wyboru dowolne formy dostarczenia do odbiorcy.
Dzięki współpracy z wieloma znanymi producentami oprogramowania, InstallShield w produkcie AdminStudio v.7 zawarł jako jedyny składniki skracające czas tworzenia rozwiązań do minimum. Są to m.in. : SMS 2003, ZENworks®, LANDesk®, Marimba®, Tivoli®, ManageSoft®, Altiris®, and Active Directory®.

Inne produkty od Flexera / InstallShield

Obrazek produktu InstallShield Express

InstallShield Express

SKU/Part number:

Program jest szczególnie polecany dla programistów piszących w Microsoft Visual Studio .NET czy Borland Delphi...

Cena
Flexera / InstallShield
Obrazek produktu InstallAnywhere

InstallAnywhere

SKU/Part number:

Cena
Flexera / InstallShield
Obrazek produktu InstallShield Professional

InstallShield Professional

SKU/Part number:

Cena
Flexera / InstallShield
Obrazek produktu InstallShield Premier

InstallShield Premier

SKU/Part number:

Cena
Flexera / InstallShield

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.