Foxit Phantom PDF Suite

Logo Foxit Phantom PDF Suite
Producent: Foxit Corporation
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Biznesowy zestaw narzędzi do tworzenia profesjonalnych dokumentów PDF. Dzięki Foxit Phantom możesz tworzyć zgodne ze standardami pliki PDF z setek typów plików nawet 3 razy szybciej od konkurencyjnych narzędzi.Umożliwia nbezpośrednią edycję zawartości, dodanie komentarza, zaznaczenia, usuwać, dodawać strony i wiele więcej.Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo Twoim dokumentom poprzez ochronę hasłem, podpis elektroniczny i szyfrowany certyfikat.
Foxit Phantom zawiera łatwe w użyciu narzędzie do projektowania formularzy w PDF, które mogą zostać wysłane e-mailem lub umieszczone na stronie internetowej.

Inne produkty od Foxit Corporation

Obrazek produktu Foxit PDF Editor

Foxit PDF Editor

SKU/Part number:

Cena
Foxit Corporation
Obrazek produktu Foxit Reader for Windows Mobile

Foxit Reader for Windows Mobile

SKU/Part number:

Program służący do przeglądania dokumentów PDF w urządzeniach mobilnych.

Cena
Foxit Corporation

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.