Directory Opus Pro Single

Logo Directory Opus Pro Single
Producent: GP Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Konrad Wawer
Opis

Połączenie doskonałego menedżera plików z programem kompresującym, klientem FTP oraz wieloma innymi niezwykle pożytecznymi narzędziami. W najnowszej wersji programu min. pełne wsparcie dla systemu Microsoft Windows 7 (również wersji x64) i Windows Server 2008 ,nowe narzędzie do uploadowania zdjęć do serwisu Flickr oraz ImageShack a także odświeżony klient ftp i wyszukiwarka plików oraz nowa funkcja tworzenia szybkich kopii zapasowych.
Najnowsza edycja działa w Windows 7 (również wersji x64) i w pełni integruje się z funkcją UAC. W programie zaimplementowano kilka nowych opcji. Są to między innymi narzędzie do uploadowania zdjęć do serwisu Flickr oraz ImageShack a także odświeżony klient ftp i wyszukiwarka plików. Zmieniono również postać zapisywanych plików konfiguracyjnych. Od tej wersji jest to XML, dzięki czemu można z plików można korzystać na dyskach przenośnych. Dodano także funkcję tworzenia szybkich kopii zapasowych.

Wersja DEMO do pobrania tutaj


Inne produkty od GP Software

Obrazek produktu Directory Opus Pro Five

Directory Opus Pro Five

SKU/Part number:

Windows i program do zarządzania zbiorami. Program wygrał nagrodę PCPlus Magazine(UK). Oprócz możliwości lepszego...

Cena
GP Software

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.