PDF Annotator

Logo PDF Annotator
Producent: GRAHL software design
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis

Program umożliwia dodawanie notatek do dowolnego dokumentu PDF komentarzy, poprawek, podpisów, podkreśleń, a nawet tworzenie projektów i rysunków za pomocą myszy lub pióra komputera typu Tablet.
Adnotacje dokumentów mogą być zapisywane bezpośrednio w formacie PDF. W ten sposób każdy może przeczytać lub wydrukować z uwagami dokument PDF lub dołączyć do wiadomości e-mail.
Program umożliwia dodawanie notatek do dowolnego dokumentu PDF komentarzy, poprawek, podpisów, podkreśleń, a nawet tworzenie projektów i rysunków za pomocą myszy lub pióra komputera typu Tablet, bezpośrednio na stronach pliku PDF.
Adnotacje dokumentów mogą być zapisywane bezpośrednio w formacie PDF. W ten sposób każdy może przeczytać lub wydrukować z uwagami dokument PDF lub dołączyć do wiadomości e-mail.
 
  • Za pomocą programu PDF Annotator możesz:
  • Zrobić krótki komentarz do długiego dokumentu
  • Wypełnić formularz zrobić rejestrację i wysłać go e-mail
  • Dokonać korekty, przeglądu i dokumentu na ekranie
  • Można sporządzać notatki i rysunki na stronach
  • Prezentować swoje pomysły i sugestie
  • Zrobić korektę prac studentów na komputerze PC, laptopie lub Tablecie PC

Inne produkty od GRAHL software design

Obrazek produktu   SnippetCenter

SnippetCenter

SKU/Part number:

Program do archiwizacji: dokumentów tekstowych, plików PDF, adresów, kontaktów komentarzy i uwag.Organizuje i...

Cena
GRAHL software design

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.