gDoc Fusion

Logo gDoc Fusion
Producent: Global Graphics
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Program do tworzenia, edytowania i łącenia dokumentów w różnych formatach, pomocny w tworzeniu np. raportów.Umożliwia bezpośrednie konwertowanie dokumentów MS Office'a do PDF-ów bez potrzeby instalowania tego pakietu biurowego. Możliwa jest też konwersja z formatu PDF do DOC oraz do XPS.Funkcja Document View pozwala na zestawianie w jednym obszarze roboczym stron pochodzących z różnych źródeł (MS Office, PDF, XPS) i wzajemne przenoszenie zawartości między nimi.

Inne produkty od Global Graphics

Obrazek produktu gDoc PDF Server

gDoc PDF Server

SKU/Part number:

Rozwiazanie serwerowe do automatyzacji i zarządzania przekształcaniem plików PDF w firmie.Użytkownicy stacji...

Cena
Global Graphics

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.