gDoc PDF Server

Logo gDoc PDF Server
Producent: Global Graphics
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Rozwiazanie serwerowe do automatyzacji i zarządzania przekształcaniem plików PDF w firmie.Użytkownicy stacji roboczych Microsoft Windows i Mac mogą przeciągać pliki PostScript, Encapsulated PostScript (EPS) i TIFF do specjalnych katalogów hot folders w celu przekształcenia w optymalizowane pliki PDF. Wszechstronny i intuicyjny interfejs zarządzania procesem pracy z funkcją „drag and drop” umożliwia administratorom automatyczną kontrolę i łatwe określanie technologii PDF.

Inne produkty od Global Graphics

Obrazek produktu gDoc Fusion

gDoc Fusion

SKU/Part number:

Program do tworzenia, edytowania i łącenia dokumentów w różnych formatach, pomocny w tworzeniu np. raportów.Umożliwia...

Cena
Global Graphics

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.