MapViever

Logo MapViever
Producent: Golden Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Program do przekształcania danych stabelaryzowanych w pełnokolorowe dane graficzne w kształcie map. Może być używany do przedstawienia danych demograficznych, danych o stopniu zanieczyszczenia środowiska i innych wielkości w przeliczeniu na jednego mieszkańca lub powierzchnię jednostki administracyjnej.
MapViewer jest wydajnym programem do tworzenia map kartograficznych, odwzorowań i analizy przestrzennej. MapViewer umożliwia użytkownikowi wizualizację i analizowanie danych zawierających topografię terenu w celu poprawienia i uwydatnienia końcowego efektu pracy jakim jest prezentacja graficzna danych. Program jest przeznaczony dla szerokiej grupy odbiorców, począwszy od pracowników naukowych i małej przedsiębiorczości kończąc na dużych korporacjach i agencjach rządowych.

Inne produkty od Golden Software

Obrazek produktu Voxler

Voxler

SKU/Part number:

Pakiet służącym wizualizacji danych trójwymiarowych. Dzięki bardzo prostemu w użyciu interfejsowi użytkownika...

Cena
Golden Software
Obrazek produktu Surfer

Surfer

SKU/Part number:

Surfer jest programem do tworzenia map konturowych i wykresów trójwymiarowych. Potrafi on w szybki sposób sporządzić...

Cena
Golden Software
Obrazek produktu Grapher

Grapher

SKU/Part number:

Grapher jest przyjazną dla użytkownika aplikacją służącą do tworzenia wysokiej jakości wykresów 2D i 3D, mających...

Cena
Golden Software

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.