Klik! SizeLib.NET

Logo Klik! SizeLib.NET
Producent: Klik! Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Klik! Size Lib.Net jest pakietem narzędzi zapewniającym możliwość zmiany wielkości (resizing) elementów tworzonych aplikacji, które wzorowane są na środowisku systemu Windows (.NET).

Klik! Resizer (wchodzący w skład pakietu) pozwala na utrzymanie proporcji czcionek lub przycisków w momencie zmiany wielkości okienek.

Dodatkowo Custom Property Scaling pozwala na skalowanie wybranych elementów (np. pasek przewijania) w dowolny sposób, bez potrzeby pisania choćby linijki kodu.

Klik! SizePos umożliwa otwieranie poszczególnych elementów i okien w tym samym miejscu przy każdym uruchomieniu, jak również zmienia ich rozdzielczość w zależności od zmian ogólnej rozdzielczości ekranu.coresolution, all of your forms will be automatically scaled to adjust to that new resolution.

Klik! SizeLib.Net był dokładnie testowany, by zapewnić pełną kompatybilność, dzięki czemu zapewnia wsparcie dla nierodzimych klas w bibliotekach takich jak klasa FontData w pakiecie Infragistics NetAdvantage.

Klik! SizeLib.Net operuje w środowisku .Net Framework zarówno w wersji 1.1 jak i 2.0.

Inne produkty od Klik! Software

Obrazek produktu Klik! IconPack (Base Edition)

Klik! IconPack (Base Edition)

SKU/Part number:

Klik! IconPack (Base Edition) jest pakietem grafik która może być użyta do wzbogacenia wyglądu tworzonych aplikacji...

Cena
Klik! Software

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.