AIDA64 Extreme Edition (dawniej EVEREST Ultimate Edition) 1 licencja

Logo AIDA64 Extreme Edition  (dawniej EVEREST Ultimate Edition) 1 licencja
Producent: Lavalys Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Program wyświetlający szczegółowe informacje na temat wszystkich podzespołów sprzętu komputerowego. AIDA64 Extreme Edition zapewnia szeroki zakres funkcji, aby pomóc w overclocking, diagnostyce błędów sprzętowych, testowaniu i monitorowaniu czujników. Posiada unikalne zdolności do oceny wydajności procesora, pamięci oraz dysków twardych. AIDA64 jest kompatybilny ze wszystkimi bieżącymi 32-bit i 64-bitowych systemów operacyjnych Microsoft Windows, w tym Windows 7 i Windows Server 2008 R2.
Wersja DEMO tutaj

INFORMACJE SPRZĘTOWE

AIDA64 Extreme Edition zapewnia szeroki zakres funkcji, aby pomóc w overclocking, diagnostyce błędów sprzętowych, testowaniu i monitorowaniu czujników. Posiada unikalne zdolności do oceny wydajności procesora, pamięci oraz dysków twardych. AIDA64 jest kompatybilny ze wszystkimi bieżącymi 32-bit i 64-bitowych systemów operacyjnych Microsoft Windows, w tym Windows 7 i Windows Server 2008 R2.

Inne produkty od Lavalys Software

Obrazek produktu AIDA64 Business Edition (dawniej Everest Corporate Edition)

AIDA64 Business Edition (dawniej Everest Corporate Edition)

SKU/Part number:

Minimalna ilość licencji - 10Istnieje możliwość znacznego obniżenia ceny w przypadku zakupu licencji...

Cena
Lavalys Software

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.