Linspire Single User

Logo Linspire Single User
Producent: Linspire
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Linspire jest w pełni funkcjonalnym system operacyjnym jak np. Microsoft Windows XP czy Apple Mac OSX opartym o nowoczesną technologię CNR. Dzięki zastosowaniu jądra systemów operacyjnych linii Linux, Linspire oferuje ogromną stabilność komputera, na którym działa, jak i uruchamianych aplikacji. Produkt charakteryzuje się prostym dla użytkownika interfejsem, łatwą instalacją zarówno systemu jak i aplikacji potrzebnych do codziennej pracy. Zaletą systemu operacyjnego Linspire jest możliwość używania olbrzymiej ilości darmowych programów, zarówno do zastosowań domowych, uczelnianych jak i biznesowych.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.