Network Asset Tracker

Logo Network Asset Tracker
Producent: MIS Utilities
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Kompleksowye rozwiązanie do inwentaryzacji sieci, które pozwala na skanowanie wszystkich węzłów sieci za pomocą jednego kliknięcia.
Generuje inwentaryzację sieci bez konieczności instalowania oprogramowania na komputerach użytkowników. Uzyskanie pełnej informacji na temat systemu operacyjnego, dodatków Service Pack, poprawki, sprzęt, oprogramowanie i uruchomionych procesów na zdalnych komputerach. Potężny moduł raportowania pozwala zaoszczędzić sporo czasu na przygotowanie sprawozdań aktywów. Wersja podstawowa umożliwia spis lokalny i iwentaryzację sieci bez agentów.Obsługuje XML.
Kompleksowye rozwiązanie do inwentaryzacji sieci, które pozwala na skanowanie wszystkich węzłów sieci za pomocą jednego kliknięcia.
Generuje inwentaryzację sieci bez konieczności instalowania oprogramowania na komputerach użytkowników. Uzyskanie pełnej informacji na temat systemu operacyjnego, dodatków Service Pack, poprawki, sprzęt, oprogramowanie i uruchomionych procesów na zdalnych komputerach. Potężny moduł raportowania pozwala zaoszczędzić sporo czasu na przygotowanie sprawozdań aktywów.Wersja podstawowa umożliwia spis lokalny i iwentaryzację sieci bez agentów.Obsługuje XML

Inne produkty od MIS Utilities

Obrazek produktu Help Desk for IIS

Help Desk for IIS

SKU/Part number:

Internetowy helpdesk oprogramowanie dla zapewnienia obsługi klienta i wsparcia. Łatwo zainstalowane na serwerze jako...

Cena
MIS Utilities
Obrazek produktu Network Asset Tracker Pro

Network Asset Tracker Pro

SKU/Part number:

Kompleksowe rozwiązanie do inwentaryzacji zasobów sieci, które pozwala na skanowanie wszystkich węzłów sieci za...

Cena
MIS Utilities

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.