Messaging Architects

Logo Messaging Architects
Producent: Messaging Architects
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
Messaging Architects, producent rozwiązań Business Driven Email™. Netmail jest zintegrowaną platformą zarządzania środowiskiem poczty elektronicznej. Dostarczany w postaci zestawu wirtualnych serwerów może integrować się z różnymi środowiskami. Netmail pomaga zarządzać cyklem życia e-maila – od jego powstania, do usunięcia. Platforma Netmail wspiera potrzeby organizacji w zakresie zgodności z regulacjami, bezpieczeństwa, archiwizacji i storage.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.