Mindjet JCVGantt Pro

Logo Mindjet JCVGantt Pro
Producent: Mindjet
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
JCVGantt Pro 3 wraz z MindManager stanowi w pełni funkcjonalny produkt dla profesjonalistów potrzebujących zaawansowanych możliwości zarządzania projektami, ale pragnących zarazem łatwości, szybkości i przejrzystości pracy z mapami.
    Wraz z MindManager i JCVGantt Pro 3 otrzymujesz:
  • Szybką integrację - JCVGantt szybko synchronizuje się z MindManager, umożliwiając użytkownikowi przełączanie się jednym kliknięciem myszki między widokami wykresów Gantt’a i mapami myśli MindManager'a.
  • Profesjonalne narzędzie - dzięki połączeniu dostępności wykresów Gantt’a i map myśli, MindManager stał się najbardziej produktywnym narzędziem do zarządzania czasem, spotkaniami, komunikacją i transferu wiedzy w cyklu życia projektu.
  • Możliwość monitorowania zysków i produktywności - wykresy Gantt’a z profesjonalnym menedżerem projektów (dzięki tzw. linii czasu) pozwalają na ciągłe monitorowanie całego projektu, ułatwiając śledzenie jego kosztów, zasobów ludzkich i założonych terminów.

Inne produkty od Mindjet

Obrazek produktu MindManager

MindManager

SKU/Part number:

Cena
Mindjet
Obrazek produktu MindJet Connect

MindJet Connect

SKU/Part number:

Nowe narzędzie wspomagające działanie Mind Managera, umożliwiające współtworzenie map poprzez WWW osobom z...

Cena
Mindjet

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.