Cell Phone Manager

Logo Cell Phone Manager
Producent: MobTime
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Narzędzie do kompleksowego zarządzania telefonem komórkowym z poziomu PC. Aplikacja wspomaga większość telefonów znajdujących się na polskim rynku, takich jak: Nokia, Siemens, Ericsson, SonyEricsson, and Motorola. Pozwala na zarządzanie kontaktami, notatkami, kalendarzem, wiadomościami jak również umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości, zarządzanie plikami MP3, zdjęciami, filmami wideo czy instalowanie gier i aplikacji Java. Ciekawą funkcją jest czat poprzez komunikatory MSN czy Skype, możliwość tworzenia własnych logosów czy dzwonków. Synchronizuje się z programami pocztowymi Outlook i Outlook Express, łączy się z internetem za pomocą GPRS telefonu.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.