VARCHART XNet ActiveX

Logo VARCHART XNet ActiveX
Producent: NETRONIC Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
VARCHART XNet jest programem do wizualizacji danych lub zadań które są wzajemnie powiązane. Zoptymalizowane działanie pozwala na stworzenie przejrzystej wizualizacji. Program pozwala na integrację harmonogramu z kalendarzem, który sam wylicza potencjalne problemy w realizacji planu na podstawie wprowadzonej sieci powiązań.

Inne produkty od NETRONIC Software

Obrazek produktu VARCHART XGantt .NET

VARCHART XGantt .NET

SKU/Part number:

VARCHART XGantt .NET może być użytecznym narzędziem do planowania. Program zawiera wszechstronny zbiór zadań do...

Cena
NETRONIC Software
Obrazek produktu VARCHART JGantt

VARCHART JGantt

SKU/Part number:

VARCHART JGantt może być użytecznym narzędziem do planowania. Program zawiera wszechstronny zbiór zadań do wykonania....

Cena
NETRONIC Software

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.