MagicDraw UML Teamwork Server

Logo MagicDraw UML Teamwork Server
Producent: No Magic
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Narzędzie, które pozwala na grupową pracę nad modelem.
Narzedzie, które pozwala na grupową pracę nad modelem. MagicDraw może zamykać na klucz część modela i może pracować nad tą częścią indywidualnie.
Pozwala na natychmiastowe nabycie przez developera najnowszej wersji modelu.
Projekty przechowane są w strażniku pracy zespołowej serwera - dostęp zdalny. Bez względu na miesce pobytu możesz przez internet pracować z modelem. Inni ludzie w projekcie mogą mieć inne poziomy dostępu do projektów przechowanych w strażniku pracy zespołowej serwera.Użytkownicy super ze specjalnymi prawami mogą stwarzać nowych użytkowników przez udzielanie im nowego logowania imię i ustalanie pewnych pozwoleń.
Administrator może pozwalać albo może odmawiać prawa do kontaktu do szczególnego projektu dla każdego użytkownika.
Są dwa rodzaje praw użytkownika, które mogą być zrealizowane:
Administracyjne prawa, takie jak użytkownicy i zarządzanie projektami. Ten zbiór praw określa czy ten użytkownik może dodawać/usunąć/usuwać innych użytkowników, widok i zmianę pozwolenia innych użytkowników tego serwera, assign/unassign inni użytkownicy aby/z innych projektów.
Prawo do kontaktu projektu, takie jak odczytywanie zawartości projektu, redagowanie tego, zmienianie imienia z projektu, stwarzania i usuwania projektów from strażnik pracy zespołowej serwera.

Konsola administratora pozwala na kontrolę statusu Pracy Zespołowej Serwer, wliczając w to informacje o jakichkolwiek połączonych użytkownikach i załadowane projekty. Administrator może zmieniać właściwości serwującego, wliczając w to zamknięcie albo restart serwera. Co więcej, jest zdolność by zobaczyć logi (usuwać usterki w informacjach) z serwera na odrębnych projektach.
    Teamwork Server Functions użytkownik pracujący z serwującym pracy zespołowej może przeprowadzać kilka działań:
  • Stwarzać nową pracę zespołową projekt albo markę istniejącego modelu XMI
  • Wyciągać najnowszą kopię wzoru od serwującego (aktualizacja).
  • Zamykać na klucz dla części montażu modela na serwującego. Gdy część modela jest zamknięta na klucz co drugi użytkownik, który pracuje z serwującym pracy zespołowej ma tylko-do-odczytu dostęp do tej części
  • Popełniać zmiany do serwującego pracy zespołowej, który prześle dalej do serwera aby były widoczne dla całego zespołu.

Nie ma żadnego ograniczenia na ilu zainstalowanych wersjach klienta MagicDraw UML możesz dostawać się do serwera pracy zespołowej potencjalnie. Ograniczenie połączeń określonych w serwerze ogranicza liczbę klientów, którzy mogą pracować z serwerem (wykonywać aktualizację, popełniać, etc.) połączony równolegle. Liczba projektów, które możesz stwarzać w strażniku jest również nieograniczona.

Wersje DEMOtutaj

Inne produkty od No Magic

Obrazek produktu MagicDraw UML Enterprise

MagicDraw UML Enterprise

SKU/Part number:

Narzędzie do programowania w jezyku UML. Pozwala na zmiany modelu : z Platform Independent Model (PIM) do Platform...

Cena
No Magic

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.