OpenLink Software

Logo OpenLink Software
Producent: OpenLink Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
    Szczegółowe informacje mogą Państwo zdobyć:
  • pisząc na nasz adres: tts@tts.com.pl lub
  • dzwoniąc pod numer: (22) 868 40 42

OpenLink Software Ltd. specjalizuje się w dostarczaniu wydajnych i bezpiecznych rozwiązań dostępu do baz danych z poziomu dowolnych platform klienckich. Wykorzystując standardy ODBC, JDBC i UDBC, OpenLink umożliwia realizację połączenia z najpopularniejszymi serwerami baz danych jak np. CA-Ingres, DB2, Informix, MS SQL Server, OpenIngres, Oracle, Paradox, Progress czy Sybase. Rozwiązania OpenLink mają charakter kompleksowy, są niezależne zarówno od platformy klienta, jak i serwera oraz nie wymagają żadnych dodatkowych komponentów od dostawców baz danych.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.