OptimaSales

Logo OptimaSales
Producent: OptimaSales
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Konrad Wawer
Opis
OptimaSales to profesjonalny system do zarządzania kontaktami handlowymi klasy CRM, który efektywnie pomaga realizować plan sprzedaży z tymi samymi ludźmi,
po znacznie niższych kosztach i poświęcając na to mniej czasu niż do tej pory.

Optima Sales  wspiera osoby zajmujące się sprzedażą, marketingiem i serwisem. Jego podstawową cechą jest prosty i intuicyjny interface oraz bogata funkcjonalność. Dzięki wbudowanym możliwościom i funkcjom w programie Twoja firma może z większą precyzją identyfikować potencjalnych klientów, poprawić indywidualne kreowanie ofert i usług i skutecznie zarządzać całym procesem sprzedaży.

OptimaSales pozwoli twojej firmie uzyskać ogromną przewagę konkurencyjną, poprzez możliwość przetwarzania, filtrowania, etykietowania informacji w taki sposób, aby nawiązywanie i utrzymanie kontaktu były dopasowane do każdego klienta. Jest to strategia opłacalna i godna polecenia dla firm "jutra".

Możliwość i funkcje OptimaSales można znaleźć na stronie producenta.

OptimaSales działa z poziomu przeglądarki, czyli może pracować na dowolnym stanowisku z dostępem do internetu przez znane przeglądarki internetowe.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.