PaperCut NG

Logo PaperCut NG
Producent: PaperCut
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Wieloplatformowe rozwiązanie zaprojektowane by zaspokoić potrzeby szkół, uniwersytetów i innych organizacji dla drukowanych kontyngentów i kontroli sieci drukującej. To jest rozwiązanie integrujące najnowsze drukowane techniki kontrolujące software. PaperCut NG jest wieloplatformowym rozwiązaniem oferującym wersje dla Windows, Mac, Linux i Novell i jest przeznaczony dla sieci wszystkich wielkości, od niewielkich szkół do największych uniwersytetów i biznesów.

Inne produkty od PaperCut

Obrazek produktu PaperCut ChargeBack

PaperCut ChargeBack

SKU/Part number:

Narzędzie dla organizacji, które muszą tropić drukowane koszty dotyczące pracy według rachunku (klient / projekt...

Cena
PaperCut

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.