Parallels Desktop 11 for Mac

Logo Parallels Desktop 11 for Mac
Producent: Parallels
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Rozwiązaniem pozwalające użytkownikom Apple w tym samy czasie równocześnie pracować z kilkoma systemami operacyjnymi.
Parallels Desktop® 11 dla komputerów Mac to najszybsze, najłatwiejsze w obsłudze i najpotężniejsze rozwiązanie umożliwiające instalację systemu Windows® na komputerach Mac - bez konieczności ponownego uruchamiania komputera.

Przełączaj się bez trudu między aplikacjami systemów Mac i Windows. Wysoka wydajność umożliwia korzystanie z aplikacji użytkowych systemu Windows i wymagających aplikacji graficznych bez żadnych kompromisów. Na swój komputer Mac możesz przenieść nawet Microsoft Cortanę®, swojego osobistego wirtualnego asystenta.

Uruchamiaj aplikacje systemu Windows z paska Dock na swoim Macu i używaj gestów w aplikacjach Windows. Używaj funkcji kopiuj i wklej, oraz przeciągnij i upuść między aplikacjami Windows i Mac. Możesz nawet używać przeglądarki Internet Explorer®, aplikacji Windows Media Player, Visio i innych programów niedostępnych na komputerach Mac oraz pełnej wersji Microsoft Office dla Windows.

Jeżeli od niedawna korzystasz z komputera Mac, możesz zachować znajome środowisko Windows na komputerze Mac, włącznie z pełnoekranowym pulpitem.

Korzystaj z Google Drive, Dropbox, OneDrive i innych usługi w chmurze, płynnie przełączając się między Windows i Mac.

Parallels Desktop 11 jest gotowy na OS X® El Capitan i obsługuje różnorodne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa, Chrome, oraz starsze wersje Windows. W Kreatorze Maszyny Wirtualnej wybierz swój podstawowy tryb użytkowania, a Parallels Desktop automatycznie zoptymalizuje ustawienia Maszyny Wirtualnej. Nowy Tryb „Travel” zoptymalizuje ustawienia, by wydłużyć również czas pracy baterii.

Parallels Desktop — od 9 lat wybór nr 1 dla użytkowników komputerów Mac.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.