CCleaner Network Edition

Logo CCleaner Network Edition
Producent: Piriform
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
CCleaner Network Edition to odmiana popularnego programu służącego do czyszczenia systemu - CCleanera. Aplikacja umożliwia zdalne zarządzanie komputerami podłączonymi do sieci w firmie. Administrator otrzymuje niezbędne narzędzia przeznaczone do czyszczenia zarówno całej sieci, jak i wybranych grup roboczych czy tworzenia odpowiednich reguł. Połączenia wykonywane za pomocą CCleaner Network Edition są szyfrowane. Narzędzie pozwala na czyszczenie między innymi pozostałości po surfowaniu w Internecie, w tym listy odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies) oraz tymczasowych plików internetowych. Ponadto program pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów i listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach).

CCleaner Network Edition obsługuje systemy Windows XP, Vista i 7, a także wersje przeznaczone do zastosowań serwerowych - Windows Server 2003, 2008 i 2008 R2.

Inne produkty od Piriform

Obrazek produktu Speccy

Speccy

SKU/Part number:

Speccy jest to narzędzie służące do identyfikacji sprzętu i systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze.

Cena
Piriform
Obrazek produktu CCleaner

CCleaner

SKU/Part number:

Aplikacja przeznaczona do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych po codziennej pracy z...

Cena
Piriform
Obrazek produktu Recuva

Recuva

SKU/Part number:

Recuva to proste narzędzie przeznaczone do odzyskiwania przypadkowo skasowanych danych z dysku komputera. Dane można...

Cena
Piriform
Obrazek produktu Defraggler

Defraggler

SKU/Part number:

Defraggler to proste narzędzie przeznaczone do defragmentacji partycji systemowych (NTFS i FAT32) Aplikację na tle...

Cena
Piriform

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.