SAP Crystal Reports XI Developer

Logo SAP Crystal Reports XI Developer
Producent: SAP Business Objects
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Crystal Reports to uznany na świecie standard tworzenia, przetwarzania i publikowania raportów biznesowych w przedsiębiorstwach. Crystal Reports jest zaawansowanym generatorem raportów zoptymalizowanym do pracy w środowisku biznesowym.
Crystal Reports to uznany na świecie standard tworzenia, przetwarzania i publikowania raportów biznesowych w przedsiębiorstwach. Crystal Reports jest zaawansowanym generatorem raportów zoptymalizowanym do pracy w środowisku biznesowym i może być wykorzystywany zarówno przez programistów i informatyków, jak też menadżerów, analityków finansowych, księgowych, czy innych pracowników, potrzebujących na co dzień dostępu do aktualnych danych. Będąc częścią kompletnego środowiska Business Intelligence, Crystal Reports gwarantuje błyskawiczny zwrot poniesionych inwestycji (ROI) oraz może być z powodzeniem używany jako pierwszy krok w kierunku budowy korporacyjnego systemu raportującego lub systemu wspomagania decyzji. Otwarta i wielowarstwowa architektura systemów Business Objects umożliwia spełnienie potrzeb całego spektrum organizacji, od kilkuosobowych firm rodzinnych do ponadnarodowych korporacji globalnych.

Crystal Report XI jest pierwszą wersją tego najpopularniejszego generatora raportów, która w pełni wpisuje się w całość oferty firmy Business Objects. Crystal Reports XI posiada dostęp zarówno do warstwy semantycznej Crystal Business Views, jak i do Świata Obiektów Business Objects, a format raportów Crystal Reports jest z powodzeniem obsługiwane przez system Business Objects Enterprise XI.

Crystal Reports jest graficznym narzędziem pozwalającym na bardzo szybkie i łatwe projektowanie zawansowanych raportów graficznych. Wszechobecne “wizardy” wspierają mniej zaawansowanego użytkownika, a zaawansowane możliwości programowania funkcji i formuł zaspakajają w pełni potrzeby programistów i informatyków. Dzięki nowym, ulepszonym w wersji jedenastej algorytmom definiowania i wywoływania parametrów, raz zaprojektowany raport może być wielokrotnie wykorzystywany przez użytkowników, bez konieczności ingerencji w jego definicję. Znane możliwości dostępu do praktycznie dowolnych źródeł danych oraz zapisu raportów w różnych formatach zostały teraz wzbogacone o nowe możliwości predefiniowania profili eksportu.

Pojawienie się wersji serwerowej Crystal Reports Server XI jest kontynuacją zapropoczątkowanej w wersji dziewiątej architektury do budowy aplikacji raportujących dla środowiska webowego z wykorzystaniem komponentów .NET, JAVA i COM/RDC.

Inne produkty od SAP Business Objects

Obrazek produktu SAP Crystal Reports 2016 WIN

SAP Crystal Reports 2016 WIN

SKU/Part number:

2 058,84 zł
SAP Business Objects
Obrazek produktu SAP Crystal Dashboard Design (dawniej Crystal Xcelsius)

SAP Crystal Dashboard Design (dawniej Crystal Xcelsius)

SKU/Part number:

SAP Crystal Dashboard Design, personal edition to doskonały produkt umożliwiający tworzenie kokpitów menedżerskich i...

Cena
SAP Business Objects
Obrazek produktu SAP Crystal Reports Dashboard Design,

SAP Crystal Reports Dashboard Design,

SKU/Part number:

Rozwiązanie do projektowania raportów i wizualizacji umożliwia obrazowe przedstawienie wyników działalności. Można...

Cena
SAP Business Objects
Obrazek produktu SAP Crystal Reports Server

SAP Crystal Reports Server

SKU/Part number:

Oprogramowanie Crystal Reports Server umożliwia tworzenie raportów Crystal, zarządzanie nimi oraz ich udostępnianie...

Cena
SAP Business Objects

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.