PASSCODE SMS

Logo PASSCODE SMS
Producent: SMS Passcode
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
PASSCODE SMS zwiększa bezpieczeństwo poprzez rozwiązanie, które wykorzystuje informacje kontekstowe, takie jak położenie i historię logowania za pomocą spersonalizowanej autentykacji gdzie preferencję ustalone są przez polityki.
PASSCODE SMS® wersja 6.1 zwiększa bezpieczeństwo poprzez rozwiązanie, które wykorzystuje informacje kontekstowe, takie jak położenie i historię logowania za pomocą spersonalizowanej autentykacji gdzie preferencję ustalone są przez polityki. Wszystko to po to, aby wykrywać i ostrzegać użytkowników przez zaawansowanymi zagrożeniami, takimi jak phishing i man-in-the-middle.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.