Sales Partner / Pulpit Menadżera (Pulpit)/ 1 stanowisko

Logo Sales Partner  / Pulpit Menadżera (Pulpit)/ 1 stanowisko
Producent: Sales Partner
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
Nowy dodatkowy moduł umożliwia tworzenie pulpitów menadżerskich w których skład wchodzą rożne moduły.
Pulpit Menadżera umożliwia tworzenie pulpitów menadżerskich w których skład wchodzą rożne moduły. Pokazują one wskaźniki biznesowe – kluczowe z punktu widzenia strategii całej organizacji (dla całego zespołu handlowego). Dostęp do tych wskaźników pomaga menadżerowi skoncentrować swoje wysiłki na działaniach, które mają największy wpływ na strategię firmy. Takie dopasowanie działań do strategii zwiększa efektywność całej organizacji poprzez lepsze i skuteczniejsze decyzje. Elastyczność i wszechstronność Pulpitu Manager pozwala na zmiany modułów w zależności co analizujemy.
Pulpit menadżera może być wykorzystywany do monitorowania kluczowych wskaźników wydajnościowych (KPI) i aktywnego dostarczania informacji niezbędnych menadżerom. Identyfikacja trendów może pomóc użytkownikom w działaniach wyprzedzających, które przeciwdziałają niepożądanym zdarzeniom biznesowym zanim dojdzie do ich eskalacji. Pulpit Menadżera potrafi również śledzić wiele metryk jednocześnie w dłuższym okresie czasu, co ułatwia zrozumienie określonych kwestii i wykrywanie trendów

Inne produkty od Sales Partner

Obrazek produktu Sales Partner  / Partner Sprzedawcy / CRM dla Twojej firmy

Sales Partner / Partner Sprzedawcy / CRM dla Twojej firmy

SKU/Part number:

Sales Partner to profesjonalny system do zarządzania kontaktami handlowymi klasy CRM, który efektywnie pomaga...

Cena
Sales Partner

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.