Menadżer Pojazdów PL+

Logo Menadżer Pojazdów PL+
Producent: SoftwareProjekt
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Konrad Wawer
Opis
Zarządzanie pojazdami, ewidencja przebiegu pojazdów, rozliczanie transportu, kilometrówka, analiza eksploatacji pojazdów w podziale na kierowców, rodzaje kosztów, trasy, powiadamianie o terminach ubezpieczeń, rejestr wyposażenia, napraw, dokumentacji, raporty i zestawienia.
Menedżer Pojazdów 1.0 PL+ to rozbudowany, a zarazem prosty w obsłudze polski program komputerowy wspomagający zarządzanie i kontrolę pojazdów w firmie. To ewidencja przebiegu pojazdów (zestawienie kosztów i przejazdów tzw. kilometrówka) oraz zaawansowany mechanizm wnikliwej analizy kosztów i eksploatacji pojazdów w podziale na poszczególnych kierowców, grupy wydatków, trasy…

Program kotroluje terminy związane z pojazdami takie jak ważność ubezpieczenia OC/AC, badań technicznych, wymiany wyposażenia (np. gaśnic). Ułatwia prowadzenie ewidencji wyposażenia oraz dokumentacji, rejestru dokonanych napraw co z kolei daje możliwość analizowania awaryjności oraz kontroli stanu pojazdu. Wersja demo do pobrania tutaj

Inne produkty od SoftwareProjekt

Obrazek produktu System Obsługi Zleceń PL+

System Obsługi Zleceń PL+

SKU/Part number:

System wspomagający zarządzanie i obsługę zleceń na usługi, produkty, towary. Kontrola statusu oraz postępu prac nad...

Cena
SoftwareProjekt

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.