Act! Professional

Logo Act! Professional
Producent: Swiftpage
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Act! firmy SwiftPage jest najlepiej sprzedającym się programem do zarządzania kontaktami z klientem na świecie. Używany przez tysiące profesjonalistów, małe firmy oraz zespoły handlowe pozwala usystematyzować aktywności handlowe oraz podnieść ich skuteczność prowadząc do zwiększenia obrotów i zysków firmy.

Act! Professional pomoże gromadzić wszystkie dane dotyczące Twoich potencjalnych jak i pozyskanych już klientów w jednym miejscu podnosząc skuteczność sprzedaży Twoich usług i produktów. Act! Professional pomoże osiągnąć założone cele sprzedaży oraz zbudować trwałych relacji z Klientami.

Act! może być Twoim „centrum dowodzenia” skąd będzie możliwe:
- Szybkie zweryfikowanie wszystkich szczegółów dotyczących współpracy z każdym z Twoich klientów

- Efektywne zarządzanie kalendarzem, śledzenie rozmów, wyznaczonych zadań i spotkań oraz ustalanie cyklicznych działań co przyczyni się do zwiększenia wydajności pracy

- Bezproblemowa interakcja z wykorzystywanymi codziennie narzędziami Office czy popularnymi serwisami społecznościowymi jak Google+ czy LinkedIn

- Tworzenie, wysyłanie i śledzenie profesjonalnych, przyciągających uwagę kampanii e-marketingowych kierowanych do istniejących jak potencjalnych klientów

- Dostosowanie treści przekazu do indywidualnego profilu i potrzeb odbiorcy

- Stałe kontrolowanie wyników za pośrednictwem graficznych i interaktywnych raportów i kokpitów informacyjnych

- Przeznaczony do wdrożenia na: MS Windows
- Polecany dla: Pojedynczych użytkowników

Inne produkty od Swiftpage

Obrazek produktu Act! Premium

Act! Premium

SKU/Part number:

Wersja Premium popularnego systemu do zarządzania kontaktami z klientem Act! Jest najbardziej rozbudowaną wersją tej...

Cena
Swiftpage

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.