Symantec Backup Exec 2012 for Windows Servers

Logo Symantec Backup Exec 2012 for Windows Servers
Producent: Symantec
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis

Program wyznacza standardy w dziedzinie ochrony danych w systemach Windows, zapewniając sprawdzone, efektywne tworzenie i odtwarzanie kopii zapasowych w schemacie dysk-dysk lub dysk-taśma w środowiskach informatycznych opartych na platformie Windows. Dzięki funkcjom precyzyjnego odtwarzania danych oraz naprawdę ciągłej ochronie danych zapisanych w serwerach plików, stacjach roboczych oraz serwerach SQL i Microsoft Exchange program ten umożliwia skrócenie czasu potrzebnego na tworzenie kopii zapasowych i zapewnia spełnienie nawet wyjątkowo wysokich wymagań dotyczących punktów przywracania.
Symantec Backup Exec 2012 for Windows Servers to:
* Pełna ochrona systemu i danych w środowisku Windows, w tym tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych w systemie Microsoft® Windows Server® 2008.
* Przywracanie danych, w tym pojedynczych wiadomości e-mail i dokumentów programu SharePoint, w ciągu kilku sekund dzięki udoskonalonej, zgłoszonej do opatentowania technologii odtwarzania danych na dowolnym poziomie szczegółowości.
* Całkowite odtwarzanie systemu w ciągu minut — nawet w przypadku użycia odmiennej platformy sprzętowej lub środowiska wirtualnego.
* Skrócenie czasu potrzebnego na tworzenie kopii zapasowych oraz realizacja celów dotyczących punktu odtwarzania i czasu odtwarzania systemu.
* Program jest teraz zintegrowany z najważniejszymi produktami na rynku, co umożliwia zabezpieczanie danych o kluczowym znaczeniu, tworzenie ich kopii zapasowych oraz ich archiwizację.

Inne produkty od Symantec

Obrazek produktu Symantec Backup Exec 2012 Agent for MS EXCHANGE

Symantec Backup Exec 2012 Agent for MS EXCHANGE

SKU/Part number:

Producent: Symantec Klasa produktu: programy narzędziowe i systemowe Rodzina: Backup Exec Zawartość pakietu: Backup...

Cena
Symantec
Obrazek produktu Symantec Mail Security for Microsoft Exchange 5.0

Symantec Mail Security for Microsoft Exchange 5.0

SKU/Part number:

Symantec Mail Security for Microsoft Exchange dostarcza ochrony poczty e-mail pod kątem SPAMu, filtrowania...

Cena
Symantec
Obrazek produktu Symantec Web Security

Symantec Web Security

SKU/Part number:

Symantec Web Security zapewnia ochronę ruchu internetowego HTTP oraz FTP poprzez wysokowydajne, zintegrowane...

Cena
Symantec

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.