Trimble SketchUp Pro + subskrypcja 1 rok (PL, WIN, LIC)

Logo Trimble SketchUp Pro + subskrypcja 1 rok (PL, WIN, LIC)
Producent: Trimble
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis

Komercyjna licencja dla polskojęzycznej wersji programu SketchUp Pro 2015 dla Windows w języku polskim. Pakiet zawiera tylko licencje programu, bez płyty. Subskrypcja zawiera natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim).
SketchUp jest programem do modelowania 3D zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów, który nie stawia właściwie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom. Pozwala on łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie. Umożliwia nie tylko projektowanie wnętrz, wybieranie tekstur i dodawanie gotowych komponentów takich jak samochody, drzewa, wyposażenie domowe, ale i tworzenie zupełnie nowych elementów.

Sekretem programu SketchUp jest jego intuicyjność, co sprawia ze modelowanie 3D jest zajęciem niezwykle przyjemnym, prostym i szybkim. Potwierdzają to miliony użytkowników na całym świecie, którzy współtworzą ogólnoświatową społeczność, a co za tym idzie platformę wymiany efektów pracy – 3D Warehouse. Dzięki temu można nie tylko tworzyć modele od zera, ale i wykorzystywać dokonania użytkowników programu SketchUp. Wszystko co zostanie znalezione w 3D Warehouse może być zapisane na dysku twardym, umożliwiając pracę z modelem bez dostępu do Internetu.

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.