SmartFAKT - Mobilny Handlowiec 1 licencja

Logo SmartFAKT - Mobilny Handlowiec 1 licencja
Producent: Unitechnik
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Konrad Wawer
Opis
Program pozwala na wykonywanie wszystkich najważniejszych funkcji sprzedażowych, magazynowych na palmie i synchronizuje się z bazą Subiekta.
Aplikacja "SmartFAKT - Mobilny Handlowiec" została stworzona z myślą o zwiększeniu funkcjonalności wyżej wymienionych systemów fakturująco–magazynowych, pracujących zarówno w systemie DOS, jak i Windows. Naszą ideą było opracowanie programu uniwersalnego, który umożliwiałby Klientom wykorzystanie nowoczesnych technologii bez konieczności wymiany czy rezygnacji z używanych dotychczas programów.

Rozwiązanie z założenia ma wspomagać najważniejsze zadania handlowca, upraszczając przy tym obieg dokumentów i organizację pracy w firmie. Wymiernym efektem przeprowadzonych wdrożeń jest również ogólna poprawa jakości świadczonych usług.

Aplikacja składa się z modułu dla PDA działającego na platformie .NET Compact Framework z wykorzystaniem Microsoft SQL Server CE 2.0 oraz modułu, tzw. „łącznika”, na komputerze stacjonarnym, umożliwiającym wymianę danych oraz definiowanie parametrów współpracy, pomiędzy SmartFAKTem a programem fakturująco–magazynowym używanym w firmie.

Wymiana danych pomiędzy SmartFAKTem a programem magazynowym może odbywać się za pomocą kabla, przez port USB, bądź z wykorzystaniem internetu, w oparciu o usługi webowe (Web Services), przy czym użytkownik systemu nie potrzebuje do tego stałego adresu IP.

W przypadku obsługi klientów, na miejscu, w siedzibie firmy (np.: w sklepie lub hurtowni z wystawą) dane z Pocketa można przekazywać do systemu przez podstawkę połączoną kablem do portu USB, bądź z wykorzystaniem transmisji bezprzewodowej przez podczerwień lub Bluetooth.

Inne produkty od Unitechnik

Obrazek produktu SmartFAKT - Mobilny Handlowiec kolejne stanowisko

SmartFAKT - Mobilny Handlowiec kolejne stanowisko

SKU/Part number:

Cena
Unitechnik

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.