Veeam Monitor

Logo Veeam Monitor
Producent: Veeam Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
Veeam Monitor to narzędzie służące do monitorowania infrastruktury wirtualnej VMware, które daje całościowy widok i pozwala śledzić jej wydajność. Jest wyposażone w funkcję powiadomień pomiędzy wieloma vCenter oraz funkcję ostrzegania.
Nowy standard monitorowania wydajności, planowania pojemności i rozwiązywania problemów dla pełnej infrastruktury VMware Infrastructure.
Veeam Monitor jest łatwym w użyciu, niezależnym od framework-u rozwiązaniem umożliwiającym monitorowanie VMware, zaprojektowanym pod kątem realizacji codziennych potrzeb administratorów VMware.

Zbudowany od podstaw, zoptymalizowany pod kątem zastosowania w wirtualnym świecie, Veeam Monitor zapewnia wsparcie w trakcie rozwiązywania problemów i innych zagadnień, jak również umożliwia raportowanie trendów i planowanie pojemności – umożliwiając pro-aktywne zarządzanie stanem systemu i jego wydajnością - zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Dzięki Veeam Monitor masz możliwość uzyskania dostępu zarówno do danych w czasie rzeczywistym, jak i do danych historycznych, dotyczących stopnia wykorzystania zasobów dowolnego obiektu wirtualnej infrastruktury, jak również zdarzeń zachodzących w infrastrukturze – a wszystko to na pojedynczym ekranie.

Umożliwi Ci to postrzeganie wirtualnej infrastruktury jako zunifikowanej jednostki, nie zaś jako zbioru odizolowanych od siebie niezależnych obiektów. Kiedy ustalisz, co powoduje określone problemy z wydajnością, możesz przeanalizować dokładnie poszczególne wirtualne maszyny, przejrzeć procesy na nich uruchomione, a nawet zakończyć niektóre z procesów, jeśli będzie to konieczne – wszystko to z poziomu interfejsu Veeam Monitor. Możesz również po prostu połączyć się z konsolą VM, aby rozwiązać problem z interfejsem użytkownika systemu operacyjnego – bez opuszczania Veeam Monitor.

 • Skalowalna architektura
 • Analizy wydajności
 • Korelacja zdarzeń i danych dotyczących wydajności
 • Planowanie pojemności i analiza trendów
 • Zaawansowane alarmowanie i elastyczne alarmy z modelowaniem
 • Interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem monitorowania

 • Inne produkty od Veeam Software

  Obrazek produktu Veeam Backup & Replication

  Veeam Backup & Replication

  SKU/Part number:

  Veeam Backup & Replication to najlepsze dostępne narzędzie do ochrony danych zgromadzonych na maszynach wirtualnych...

  Cena
  Veeam Software
  Obrazek produktu Veeam Reporter

  Veeam Reporter

  SKU/Part number:

  Veeam Reporter błyskawicznie dostarczy Ci wszystkich informacji odnośnie Twojej infrastruktury VMware Infrastructure....

  Cena
  Veeam Software

  Bogata Oferta

  Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

  Atrakcyjne ceny

  Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

  Profesjonalizm

  25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.