Veeam Reporter

Logo Veeam Reporter
Producent: Veeam Software
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

TTS Company
Opis
Veeam Reporter to najlepsze narzędzie służące do dokumentowania wirtualnego środowiska VMware, tworzenia raportów, śledzenia zmian, planowania zasobów i zdolności infrastruktury wirtualnej.
Veeam Reporter błyskawicznie dostarczy Ci wszystkich informacji odnośnie Twojej infrastruktury VMware Infrastructure.
Veeam Reporter zbiera informacje odnośnie środowiska Twojej infrastruktury VMware, jej składników i ustawień konfiguracyjnych. Na podstawie zebranych informacji generuje wyczerpujące raporty graficzne, wspomagające analizę, dokumentowanie i podejmowanie decyzji. Zaprojektowany pod kątem profesjonalnego zastosowania przez administratorów ESX / ESXi, integratorów systemów i zarządzających centrami danych, jest w pełni zintegrowany z VMware vCenter i ESX / ESXi Server.

Odkryj w przeciągu kilku minut
Dzięki zastosowaniu Veeam Reporter, przeszukanie pełnej infrastruktury zazwyczaj zajmuje od jednej do pięciu minut i prawie nie wymaga wykonywania czynności przez operatora. Jest to niezwykła oszczędność czasu dla administratorów IT.

Analizuj w programie Visio
Wykorzystaj zalety profesjonalnych raportów Visio dotyczących środowiska Twojej infrastruktury, które są generowane przez Veeam Reporter.

Dokument w formacie Excel, Word i PDF Uzyskaj raport dotyczący szczegółowych ustawień konfiguracyjnych ESX / ESXi lub vCenter lub VirtualCenter w różnych formatach pliku. Microsoft Visio jest znakomitym narzędziem umożliwiającym wizualizację i analizę wirtualnej infrastruktury.

Raportowanie
Uzyskaj pełen wykaz składników Twojej infrastruktury w pliku w formacie Excel, Word lub PDF.

 • Sieć
 • Dyski
 • Pojemność dysków
 • VMotion
 • Konfiguracja
 • Inwentaryzacja

 • Inne produkty od Veeam Software

  Obrazek produktu Veeam Backup & Replication

  Veeam Backup & Replication

  SKU/Part number:

  Veeam Backup & Replication to najlepsze dostępne narzędzie do ochrony danych zgromadzonych na maszynach wirtualnych...

  Cena
  Veeam Software
  Obrazek produktu Veeam Monitor

  Veeam Monitor

  SKU/Part number:

  Nowy standard monitorowania wydajności, planowania pojemności i rozwiązywania problemów dla pełnej infrastruktury...

  Cena
  Veeam Software

  Bogata Oferta

  Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

  Atrakcyjne ceny

  Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

  Profesjonalizm

  25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.