Multimedialny Słownik Niem-Pol-Niem Langensheidt

Logo Multimedialny Słownik Niem-Pol-Niem Langensheidt
Producent: Young Digital Planet
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Adam Mękal
Opis
Renomowany słownik niemiecko-polski i polsko-niemiecki zawierający ponad 80.000 haseł, tysiące idiomów, utartych fraz oraz zdań ilustrujących sposób ich użycia. Każde hasło uzupełnione zostało nagraniem poprawnej wymowy. Słownik współpracuje z edytorami tekstu w środowisku Windows, dzięki czemu praca z nim jest szybka i wygodna.
Dwujęzyczny sieciowy słownik Langenscheidta to nowoczesna, multimedialna aplikacja przygotowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie największego wydawcy słowników w Niemczech. Słownik jest bardzo skutecznym i funkcjonalnym rozwiązaniem różnorodnych problemów językowych spotykanych w codziennej pracy na różnych stanowiskach. Doskonale uzupełnia standardowe pakiety biurowe typu Microsoft Office, stanowiąc nieodzowną pozycję oprogramowania każdej firmy i instytucji.

Inne produkty od Young Digital Planet

Obrazek produktu Multimedialny Słownik Ang-Pol-Ang Collinsa

Multimedialny Słownik Ang-Pol-Ang Collinsa

SKU/Part number:

Dwujęzyczny sieciowy słownik Collinsa to nowoczesna, multimedialna aplikacja opracowana w oparciu o wieloletnie...

Cena
Young Digital Planet

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.