DocuCom PDF Gold

Logo DocuCom PDF Gold
Producent: Zeon Corporation
SKU/Part number:
Typ licencji:

Zapytanie ofertowe

Dane osoby odpowiedzialnej za linię produktową:

Michał Osiecki
Opis
Program do tworzenia i edytowania plików PDF. Działa pod każdą wersją systemu Windows. Jest oparty na najnowszej technologii Zeon PDF. W programie PDF Gold możesz dokumenty PDF z wielu dokumentów, lub dzielić duże dokumenty na kilka oddzielnych plików. PDF Gold umożliwia również dodawanie elementów multimedialnych jak filmy, dźwięki i obiekty 3D.
Program do tworzenia i edytowania plików PDF. Działa pod każdą wersją systemu Windows. Jest oparty na najnowszej technologii Zeon PDF. W programie PDF Gold możesz dokumenty PDF z wielu dokumentów, lub dzielić duże dokumenty na kilka oddzielnych plików. PDF Gold umożliwia również dodawanie elementów multimedialnych jak filmy, dźwięki i obiekty

Inne produkty od Zeon Corporation

Obrazek produktu DocuCom PDF Driver

DocuCom PDF Driver

SKU/Part number:

Tworzy natychmiast wysokogatunkowe pliki PDF z różnorodności plików źródłowych, taki jak doc, html, xls, jpg i wielu...

Cena
Zeon Corporation
Obrazek produktu DocuCom PDF Server

DocuCom PDF Server

SKU/Part number:

Cena
Zeon Corporation

Bogata Oferta

Ponad 500 producentów w ofercie. Szczególnie duży wybór programów narzędziowych oraz narzędzi programistycznych. Licencje wieczyste oraz subskrypcje roczne i miesięczne.

Atrakcyjne ceny

Współpracujemy nie tylko bezpośrednio z producentami, ale również z ich autoryzowanymi dystrybutorami z całego świata, skutecznie wykorzystując wszelkie lokalne promocje oraz zmieniające się kursy walutowe.

Profesjonalizm

25 lat na rynku. Tysiące zadowolonych klientów. Setki tysięcy sprzedanych licencji. Zarówno tradycyjne rozwiązania on-premises, chmurowe jak i hybrydowe. Zawsze chętnie służymy pomocą.