Szybka wycena

  • Ponieważ nasza oferta jest niezwykle obszerna, najprostszą formą uzyskania poszukiwanych informacji, jest przesłanie do nas maila z konkretnym zapytaniem lub wypełnienie poniższego formularza.
  • Do wyceny niezbędne są nazwy produktów oraz ilości potrzebnych licencji. Nazwa producenta pozwoli uniknąć pomyłek i nieporozumień. Informacja o posiadaniu już jakichś licencji danego producenta lub użytkowaniu rozwiązania konkurencyjnego może umożliwić skorzystanie z różnego rodzaju ofert specjalnych.
  • Nasi handlowcy przystąpią do przygotowywania wstępnej wyceny niezwłocznie po otrzymaniu Państwa zapytania.

 
Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) TTS Company Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 44a, 02-672 Warszawa, tts@tts.com.pl, tel. +48 22 868 40 42) jest administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO wobec uzupełnienia formularza i wniosku o kontakt. Dane mogą być dostępne dla podmiotów współpracujących z TTS w zakresie prowadzonej działalności. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce Prywatności. Kliknij i dowiedz się więcej, jeżeli informacje podane powyżej nie są dla Ciebie dostatecznie jasne!